05.2019

Rady i inne formy dialogu społecznego - seminarium, Tarnów, 24.05.2019

Czy wiecie, że NGO mogą uczestniczyć w życiu publicznym również poprzez pracę w radach seniorów, radach pożytku publicznego i innych ciałach dialogu społecznego?

Zapraszamy na seminarium pt. „Rada seniorów, Rada pożytku publicznego i inne formy dialogu społecznego - czyli jak skutecznie współpracować z administracja publiczną”

Seminarium jest bezpłatne, mogą w nim wziąć udział członkowie, wolontariusze i pracownicy  małopolskich NGO.

Dzięki udziałowi w seminarium poznacie:

• możliwości współpracy z administracją na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i krajowym;
  • jaki wpływ na polityki publiczne mają mieszkańcy i NGO;
  • zasady tworzenia oraz działania zespołów i ciał dialogu społecznego;
  • wiele dobrych praktyk w partycypacji publicznej.

Data i miejsce: 24.05.2019 r., g. 11.00-14.15, Tarnów, Spółdzielnia Socjalna SerwiS, ul. Krakowska 13/3, 33-100 Tarnów (IIp).

Organizator zapewnia bezpłatnie:

- materiały szkoleniowe

- catering

- zwrot kosztów podróży (w uzasadnionych przypadkach).

Organizator nie zapewnia kosztów zakwaterowania.

Informacja - pobierz

Odpowiedzialność członków zarządu wynika z aktów prawnych, m.in. z ustawy o rachunkowości, kodeksu karno-skarbowego, ordynacji podatkowej czy kodeksu cywilnego, ale też ze statutu organizacji.

O odpowiedzialności członków zarządu i komisji rewizyjnej dowiecie się Państwo podczas szkolenia w Krakowie 11.09. w godz.: 9:30-16:45.