06.2019

Prawo pracy - zmiany w prawie w 2019r. , 18.06.2019, Skawina

Zapraszamy na szkolenie pt. „Prawo pracy – zmiany w prawie”.

Szkolenie jest bezpłatne i skierowane do członków, wolontariuszy i pracowników małopolskich NGO.

Dzięki szkoleniu poznacie Państwo:

- zmiany w prawie pracy w 2018 i 2019r.

- nowe obowiązki pracodawcy w związku z RODO

- możliwości w zakresie stosowania monitoringu w pracy

- prawa i obowiązki pracowników - rodziców (urlopy rodzicielskie, możliwość ich wykorzystywania, ochrona rodziców w pracy)

- obowiązki pracodawcy w związku z przetwarzaniem danych biometrycznych

- nowe zasady szkoleń bhp dla pracowników

- nowe zasady archiwizacji dokumentacji pracowniczej

Data: 18.06.2019 r., g. 9.30-16.45,

Termin zgłoszeń: 11.06.2019 r., g. 12.00

Miejsce: Skawina, (dokładny adres zostanie podany w późniejszym terminie)

Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

Organizator zapewnia bezpłatnie:

- materiały szkoleniowe

- catering

- zwrot kosztów podróży (w uzasadnionych przypadkach).

Organizator nie zapewnia kosztów zakwaterowania

Przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych zapraszamy na bezpłatne szkolenie "Sztuka prowadzenia spotkań. Autorytet, wizerunek i skuteczność lidera".

Uczestnicy nauczą się prowadzić różnorodne spotkania tak, by osiągać zamierzone cele oraz wywierać pozytywny, szeroki wpływ społeczny. Dzięki ćwiczeniom dowiedzą się jak budować autorytet i efektywnie komunikować, tak, by świadomie kształtować swój wizerunek oraz trwale wzmacniać siebie i współpracowników.

Termin: 24 lipca 2019 r.; godz. 11.00-14.15

Miejsce: ul. Żułowska 51, Kraków

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce oraz Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów POLDOC realizują działania mające na celu wzmocnienie organizacji pozarządowych z terenu Małopolski w procesie stanowienia prawa.

Zapraszamy przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych do udziału w Akademii Partycypacji Publicznej (edycja IV), która odbędzie się w terminie 20-22.08.2019 r. w Rezydencji Korona Tatr****  Zakopane.

Zapraszamy na szkolenie z zakresu kompetencji miękkich pt.: NGO jako lider społeczny. Wystąpienia publiczne i komunikacja, które odbędzie się w Krakowie, dnia 26.06.2019 (środa),w godz.: 9:30-16:45.

Zajęcia obejmą szereg zagadnień dotyczących efektywnej komunikacji i budowania postaw opartych na wzajemnym szacunku oraz otwartości na drugiego człowieka, a także na budowaniu społeczeństwa aktywnych i zaangażowanych obywateli