04.2019

Prawo pracy – zmiany w prawie - 8.05.2019, Tarnów

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce oraz Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc zapraszają w ramach działania skierowanego do małopolskich organizacji pozarządowych pt.: „Skuteczna partycypacja publiczna NGO” na szkolenie „Prawo pracy – zmiany w prawie”.

Szkolenie odbędzie się 8 maja br. w Tarnowie, w godz.: 9:30-16:45.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Termin zgłoszeń upływa 2.05.2019 o g. 12.00

Zakres szkolenia:

• zmiany w prawie pracy w 2018 i 2019r.
  • nowe obowiązki pracodawcy w związku z RODO
  • możliwości w zakresie stosowania monitoringu w pracy
  • prawa i obowiązki pracowników - rodziców (urlopy rodzicielskie, możliwość ich
    wykorzystywania, ochrona rodziców w pracy)
  • dane biometryczne - czy pracodawca może je gromadzić, a jeśli tak to w jakim zakresie
  • szkolenia bhp dla pracowników - czy to nadal obowiązek
  • archiwizacja dokumentacji pracowniczej

Szkolenie jest realizowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Informacja - pobierz

Odpowiedzialność członków zarządu wynika z aktów prawnych, m.in. z ustawy o rachunkowości, kodeksu karno-skarbowego, ordynacji podatkowej czy kodeksu cywilnego, ale też ze statutu organizacji.

O odpowiedzialności członków zarządu i komisji rewizyjnej dowiecie się Państwo podczas szkolenia w Krakowie 11.09. w godz.: 9:30-16:45.